Asics gel excel 33 damskie Marbury przed

asics gel excel 33 damskie Marbury przed wysłano z sytuacji Xia, Strona tylko z team z Wang Shipeng pomóc trzy punkty, aby wygrać 99:96 emocji, trudno ogólny wynik ciągnąć do mieszkania 1:1. Kiedy trener lulei min aż po prostu powiedział: "dzisiaj zobaczyć morale każdego z nas, mamy możliwość wygrania, stracił piłkę w kilka minut, ale zaufania pozostaje ten sam, to jest to, co chcę. Wszyscy na scenie, teraz brakuje już.

rzeczywiście, mają do szansy, bez względu na to jak trudne, jeszcze Krótki domu, będziemy walczyć. Dobre podsumowanie, myślenia, ofensywne i defensywne taktyki, obejrzeć film, lepiej przygotowany. Ale myślę, że z zespołem Guangdong, aby grać w półfinale, krytyczne spojrzenie na to. "Powiedział min lulei ten dłoń w pięść uderzenie THUMP jego klatki piersiowej, chociaż to jest prosty gest.

asics gel hyper 33 2 cena ale wykazały wolę. Powiedział: "tutaj kto jest silniejszy, lepszy, bardziej nieustraszony, który jest nawet podjęte zaletą na boisku.Na początku gry, Guangdong zespół pierwszy do przełamywania lodów. Liu Xiaoyu lewej hitów, 3 minuty, pierwszego rekordu. Marbury lewicy skok strzał hit króla, 2 minut, kolor. Zhu Fang deszcz atak udało się, 5-2. Zhu Yanxi lewa ręka uderza, 3 minuty, uderzyć lewicowa http://www.asiccol.pl.